Zaznacz stronę

www.Antydziewice.pl

www.Antydziewice.pl Projekt z chyba najdłuższym w naszej karierze formularzem. Ale nie tylko to jest interesujące, Klient potrzebował wyróżnić się na rynku, więc zaproponowaliśmy oryginalne rozwiązanie, żeby nie szukać tylko filtrować anonse po określonych parametrach/usługach. Uwaga strona tylko dla dorosłych! Zaprojektowaliśmy również logo, domena też jest naszym pomysłem.

Sprzetspecjalny.pl

www.sprzetspecjalny.pl Strona dla warszawskiej firmy zajmującej się sprzedażą sprzęty dedykowanego dla służb mundurowych, sklep a jednak nie do końca, nie ma możliwości zakupu, ponieważ regulacje obrotu sprzętem specjalistycznym wymogły na Kliencie takie roziwązanie. Całość wzmacnia koncepcja blogu połączonego ze sklepem, w którym można umieszczać testy zdjęcia filmy i ciekawostki z branży.

Blog.ha3o.pl

blog.ha3o.pl Uzupełnienie sklepu firmowego tej samej firmy, tym razem dedykowanego dla wszystkich. Nie bylo potrzeby zmiany skryptu sklepu (nie było to racjonalne) natomiast Klient potrzebował miejsca do publikacji opisów/testów/ciekawostek o towarach.